skip to Main Content
Jw Marriott Phu Quoc Emerald Bay Resort2

Wietnam wyspa Phu Quoc polecane hotele

Wietnam, wyspa Phu Quoc to nowość na sezon Zima 2022/23. Proponujemy pobyty 10-11 dniowe, bezpośrednie przeloty z Warszawy i Katowic. Więcej informacji o wyspie Phu Quoc TUTAJ.

Na wyspie Phu Quoc mamy spory wybór hoteli dobrej jakości, oferują one wyżywienie all inclusive ale warto zastanowić się nad wykupieniem samych śniadań lub dwóch posiłków. Wietnam to raj dla tych, którzy szukają lokalnego jedzenia a kuchnia wietnamska zaliczana jest do najlepszych na świecie.

Wietnam Phu Quoc polecane hotele

Hotel M Resort Phu Quoc *****

Hotel powstał bez wycinania roślinności i drzew, jest wprost zanurzony w zieleni. Hotel polecamy dla osób szukających kameralnego zakwaterowania. Hotel położony jest 100 m od piaszczystej plaży.

Przykładowy termin: 02.11-13.11.2022

Cena: 5550 zł/os ze śniadaniami

 

Rezerwacja: biuro@soleno.com.pl

     >>

Hotel Novotel Phu Quoc Resort *****

Pięciogwiazdkowy hotel należący do sieci Novotel. Szczególnie polecany rodzinom i aktywnym gościom. Na najmłodszych będzie czekać cała masa atrakcji takich jak miniklub, brodzik czy plac zabaw. A wszystko to w bezpiecznej atmosferze pod czujnym okiem animatorów. Kiedy najmłodsi będą bawić się z rówieśnikami wtedy rodzice będą mogli skorzystać z centrum SPA czy popływać z basenie. Hotel położony jest tuż przy pięknej plaży Truong Beach.

Przykładowy termin: 02.11-13.11.2022

Cena: 7860 zł/os All Inclusive

Rezerwacja: biuro@soleno.com.pl

   >>

https://all.accor.com/9770

Wietnam Phu Quoc polecane hotele

Hotel Premier Residences Phu Quoc Emerald Bay *****

 

Rozległy pięciogwiazdkowy hotel położony tuz przy pięknej plaży. Tu każdy znajdzie coś dla siebie, hotel oferuje duży basen, który przepływa przez cały teren obiektu, kompleks barów i restauracji serwujące lokalne dania i zaplecze rekreacyjne. Szczególnie z pobytu tutaj będą zadowolone dzieci i goście chcący zadbać o swoje ciało. Miejsce polecane na podróż poślubną.

Przykładowy termin: 02.11-13.11.2022

Cena: 5893 zł/os ze śniadaniami

Rezerwacja: biuro@soleno.com.pl

 >>

Hotel Seashells Phu Quoc Hotel & Spa *****

Położony w samym sercu wyspy Phu Quoc – hotel Seashells Phu Quoc Hotel & Spa to sielankowe miejsce na egzotyczny wypoczynek. Obiekt znajduje się tuż przy plaży z delikatnym piaskiem i ciepłą wodą. Lokale rozrywkowe, sklepy, kluby oddalone są o kilka minut spacerem od hotelu. Pokoje są gustownie urządzone, zawierają wszystkie potrzebne udogodnienia. Szczególnie polecamy pokoje z widokiem na ocean. Restauracje serwują dania kuchni międzynarodowej, azjatyckiej, a nawet lokalnej – typowe specjały z wietnamskiej wyspy Phu Quoc.

Przykładowy termin: 02.11-13.11.2022

Cena: 7129 zł/os dwa posiłki

Rezerwacja: biuro@soleno.com.pl

  >>

Wietnam Phu Quoc luksusowe hotele

Hotel Jw Marriott Phu Quoc Emerald Bay Resort *****

Luksusowy kurort położony tuż przy pięknej prywatnej plaży z nieskazitelnie białym piaskiem. Na terenie hotelu dawniej znajdował się uniwersytet, którego budynki został przearanżowane w elegancki ośrodek w eklektycznym stylu. Na Gości czekają tu gustownie urządzone apartamenty, szeroki wybór zajęć dla dzieci i dorosłych oraz wyśmienite dania kuchni lokalnej i międzynarodowej. Osoby spragnione odprężenia mogą skorzystać z oferty SPA lub odpocząć na plaży czy przy basenie. Doskonały wybór na egzotyczne wakacje.

Przykładowy termin: 02.11-11.11.2022

Cena: 12818zł/os ze śniadaniami

Rezerwacja: biuro@soleno.com.pl

   >>

Hotel Regent Phu Quoc *****

Nowy, luksusowy resort dla najbardziej wymagających klientów. Położony przy plaży Long Beach, basen infinity, sala do Yogi na dachu. Ten hotel to najbardziej luksusowy hotel na Wyspie Phu Quoc.

Przykładowy termin: 02.11-13.11.2022

Cena: 14580/os ze śniadaniami

Rezerwacja: biuro@soleno.com.pl

   >>

Zarezerwuj swoje egzotyczne wakacje już dzisiaj!
    Informujemy, że: Administratorem Twoich danych osobowych jest Biuro Podróży Soleno. z siedzibą w Rabce-Zdrój przy ulicy Orkana 31. Będziemy je przetwarzać tylko w celach, na które wyraziłeś zgodę (zaznaczając odpowiedni checkbox), czyli na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Twoje dane osobowe przechowywane będą do momentu odwołania zgody. Pamiętaj, że zawsze możesz odwołać daną nam zgodę - tą samą drogą jaką ją wyraziłeś, jednakże jej odwołanie nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonaliśmy na podstawie tej zgody przed jej cofnięciem. Dodatkowo masz prawo do dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec tego przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych Masz również prawo wniesienia skargi do organu` nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie tych danych może skutkować niemożliwością kontaktu z naszej strony, ponieważ możemy nie wiedzieć kto prosi nas o kontakt.

    Informujemy, że Biuro Podróży Soleno Marcin Wujec korzysta z subwencji PFR w ramach Tarczy Finansowej. 

    Back To Top