Seszele najpiękniejsze plaże
skip to Main Content
Seszele najładniejsze plaże

Seszele najpiękniejsze plaże

Seszele to jedno z najpiękniejszych miejsc na Ziemi. Niech nasz film zachęci do wyboru Seszeli na następny kierunek wakacji.

A może Meksyk albo Dominikana ?

Seszele plaże

Seszele najpiękniejsze plaże

Plaże na Seszelach zachwycają. Najładniejsze z nich to: Anse Georgette na wyspie Praslin, Anse Source D’argent , Anse Cocos, Petit Anse, Grand Anse – te plaże są na wyspie La Digue, Port Lanuay, Anse Soleil, Carana Beach na wyspie Mahe.
Szukasz wakacji na Seszelach? Napisz do nas na biuro@soleno.com.pl a znajdziemy idealną propozycję.

Seszele warunki podróżowania

Seszele otworzyły się dla turystów w marcu 2022. Wszyscy podróżni udający się na Seszele zobowiązani są do okazania zaświadczenia o negatywnym wyniku testu RT-PCR na obecność COVID-19 w j. angielskim wykonanego maksymalnie na 72 godziny przed przylotem na Seszele.

Seszele przelot

Cały czas czekamy na wznowienie lotów realizowanych przez Air Seychelles, cały czas dostępne są przeloty Qatar Airlines i Emirates z przesiadkami odpowiednio w Doha i w Dubaju. To bardzo komfortowy sposób na dostanie się na Seszele. Dodatkowym atutem jest możliwość spędzenia na Seszelach niestandardowych długości pobytu – 3, 4, 7,10 czy 14 dni.

Seszele pogoda

Seszele nadają się na wakacje cały rok. Ale grudzień i styczeń to miesiące z najmniejszą ilością słonecznych dni. Reszta roku to  idealny czas na odwiedzenie tych przepięknych wysp.

Seszele temperatura wody

Tu jest po prostu idealnie. Woda ma od 26 stopni do 28 stopni. Czyli zawsze będzie ciepła niezależnie od miesiąca wyjazdu!

 

Informujemy, że: Administratorem Twoich danych osobowych jest Biuro Podróży Soleno. z siedzibą w Rabce-Zdrój przy ulicy Orkana 31. Będziemy je przetwarzać tylko w celach, na które wyraziłeś zgodę (zaznaczając odpowiedni checkbox), czyli na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Twoje dane osobowe przechowywane będą do momentu odwołania zgody. Pamiętaj, że zawsze możesz odwołać daną nam zgodę - tą samą drogą jaką ją wyraziłeś, jednakże jej odwołanie nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonaliśmy na podstawie tej zgody przed jej cofnięciem. Dodatkowo masz prawo do dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec tego przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych Masz również prawo wniesienia skargi do organu` nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie tych danych może skutkować niemożliwością kontaktu z naszej strony, ponieważ możemy nie wiedzieć kto prosi nas o kontakt.

Informujemy, że Biuro Podróży Soleno Marcin Wujec korzysta z subwencji PFR w ramach Tarczy Finansowej. 

Back To Top