skip to Main Content
Seszele najładniejsze plaże

Seszele najpiękniejsze plaże

Seszele to jedno z najpiękniejszych miejsc na Ziemi. Niech nasz film zachęci do wyboru Seszeli na następny kierunek wakacji.

A może Meksyk albo Dominikana ?

Seszele plaże

Seszele najpiękniejsze plaże

Plaże na Seszelach zachwycają. Najładniejsze z nich to: Anse Georgette na wyspie Praslin, Anse Source D’argent , Anse Cocos, Petit Anse, Grand Anse – te plaże są na wyspie La Digue, Port Lanuay, Anse Soleil, Carana Beach na wyspie Mahe.
Szukasz wakacji na Seszelach? Napisz do nas na biuro@soleno.com.pl a znajdziemy idealną propozycję.

Seszele warunki podróżowania

Seszele otworzyły się dla turystów w marcu 2022. Wszyscy podróżni udający się na Seszele zobowiązani są do okazania zaświadczenia o negatywnym wyniku testu RT-PCR na obecność COVID-19 w j. angielskim wykonanego maksymalnie na 72 godziny przed przylotem na Seszele.

Seszele przelot

Cały czas czekamy na wznowienie lotów realizowanych przez Air Seychelles, cały czas dostępne są przeloty Qatar Airlines i Emirates z przesiadkami odpowiednio w Doha i w Dubaju. To bardzo komfortowy sposób na dostanie się na Seszele. Dodatkowym atutem jest możliwość spędzenia na Seszelach niestandardowych długości pobytu – 3, 4, 7,10 czy 14 dni.

Seszele pogoda

Seszele nadają się na wakacje cały rok. Ale grudzień i styczeń to miesiące z najmniejszą ilością słonecznych dni. Reszta roku to  idealny czas na odwiedzenie tych przepięknych wysp.

Seszele temperatura wody

Tu jest po prostu idealnie. Woda ma od 26 stopni do 28 stopni. Czyli zawsze będzie ciepła niezależnie od miesiąca wyjazdu!

 

Back To Top