skip to Main Content

Newsletter

Turystyka to dynamicznie zmieniająca się dziedzina życia. Niemal codziennie zmieniają się ceny, pojawiają nowe połączenia lotnicze, gdzieś na świecie otwiera lub zamyka nowy hotel.

Bardzo często pojawiają się nowe promocje, korzystne połączenia lotnicze i okazje cenowe. To nasza praca – śledzimy je na bieżąco! Żadna ważna zamiana i promocja nie ujdzie naszej uwadze. Jesteśmy na bieżąco 24 godziny na dobę.

Jeśli chcesz otrzymywać od nas najciekawsze i najlepsze informacje oraz oferty – zapisz się na nasz newsletter. Obiecujemy nie wysyłać go za często!

Wyspy Kanaryjskie - Teneryfa
Klify Los Gigantes - Teneryfa
Wydmy Maspalomas - Gran Canaria
Bon Turystyczny 500+
Kolumbia Bogota City Break Soleno

Informujemy, że: Administratorem Twoich danych osobowych jest Biuro Podróży Soleno. z siedzibą w Rabce-Zdrój przy ulicy Orkana 31. Będziemy je przetwarzać tylko w celach, na które wyraziłeś zgodę (zaznaczając odpowiedni checkbox), czyli na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Twoje dane osobowe przechowywane będą do momentu odwołania zgody. Pamiętaj, że zawsze możesz odwołać daną nam zgodę - tą samą drogą jaką ją wyraziłeś, jednakże jej odwołanie nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonaliśmy na podstawie tej zgody przed jej cofnięciem. Dodatkowo masz prawo do dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec tego przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych Masz również prawo wniesienia skargi do organu` nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie tych danych może skutkować niemożliwością kontaktu z naszej strony, ponieważ możemy nie wiedzieć kto prosi nas o kontakt.

Informujemy, że Biuro Podróży Soleno Marcin Wujec korzysta z subwencji PFR w ramach Tarczy Finansowej. 

Back To Top