skip to Main Content
Nosy Iranja

Nosy Iranja Madagaskar wycieczka z Nosy Be

Leżąca tuż przy Madagaskarze wyspa Nosy Be to rewelacyjny kierunek na wakacje. Będąc na Nosy Be warto wybrać się na wyspę Nosy Iranja, najpiękniejsze miejsce jakie w życiu widzieliśmy!

Wycieczka z Nosy Be na Nosy Iranja

Nosy Iranja leży zaledwie 1.5 godz rejsu łodzią od Nosy Be. Warto spędzić dzień na tej przepięknej wycieczce. Nasza relacja z Nosy Be jest do przeczytania TUTAJ.

Informujemy, że: Administratorem Twoich danych osobowych jest Biuro Podróży Soleno. z siedzibą w Rabce-Zdrój przy ulicy Orkana 31. Będziemy je przetwarzać tylko w celach, na które wyraziłeś zgodę (zaznaczając odpowiedni checkbox), czyli na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Twoje dane osobowe przechowywane będą do momentu odwołania zgody. Pamiętaj, że zawsze możesz odwołać daną nam zgodę - tą samą drogą jaką ją wyraziłeś, jednakże jej odwołanie nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonaliśmy na podstawie tej zgody przed jej cofnięciem. Dodatkowo masz prawo do dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec tego przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych Masz również prawo wniesienia skargi do organu` nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie tych danych może skutkować niemożliwością kontaktu z naszej strony, ponieważ możemy nie wiedzieć kto prosi nas o kontakt.

Informujemy, że Biuro Podróży Soleno Marcin Wujec korzysta z subwencji PFR w ramach Tarczy Finansowej. 

Back To Top