skip to Main Content

Wycieczki lokalne SeePlaces

Zachęcamy do rezerwowania wycieczek lokalnych SeePlaces. Wycieczki są dostępne na praktycznie wszystkich wakacyjnych kierunkach. Rezerwując wycieczkę wcześniej zyskujemy pewność miejsca na wycieczce, mamy gwarantowaną cenę. Dodatkowym plusem jest brak konieczności wymieniania walut przed wyjazdem oraz przewożenia, często dużej ilości gotówki. Tak jest szybciej, taniej i bezpieczniej.

SeePlaces - zarezerwuj swoją wycieczkę lokalną

SeePlaces to największa w Polsce platforma do rezerwacji wycieczek lokalnych na większości wakacyjnych kierunków. Aby dokonać rezerwacji wycieczki wystarczy kliknąć w grafikę poniżej lub KLIKNIJ TU.

SeePlaces wycieczki lokalne

Wycieczki lokalne SeePlaces to:

  • 1200 ponad atrakcji w ofercie
  • 45 krajów na całym świecie
  • 150 największych i najpopularniejszych kurortów wczasowych
  • 100 zaufanych lokalnych Partnerów
  • 4000 miejsc, z których mogą Was odebrać
  • 70 lokalnych oddziałow
  • 15 jezyków, w których mówią przewodnicy
  • 🇵🇱 567 wycieczek i aktywności po polsku

Informujemy, że: Administratorem Twoich danych osobowych jest Biuro Podróży Soleno. z siedzibą w Rabce-Zdrój przy ulicy Orkana 31. Będziemy je przetwarzać tylko w celach, na które wyraziłeś zgodę (zaznaczając odpowiedni checkbox), czyli na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Twoje dane osobowe przechowywane będą do momentu odwołania zgody. Pamiętaj, że zawsze możesz odwołać daną nam zgodę - tą samą drogą jaką ją wyraziłeś, jednakże jej odwołanie nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonaliśmy na podstawie tej zgody przed jej cofnięciem. Dodatkowo masz prawo do dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec tego przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych Masz również prawo wniesienia skargi do organu` nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie tych danych może skutkować niemożliwością kontaktu z naszej strony, ponieważ możemy nie wiedzieć kto prosi nas o kontakt.

Informujemy, że Biuro Podróży Soleno Marcin Wujec korzysta z subwencji PFR w ramach Tarczy Finansowej. 

Back To Top