skip to Main Content
Rejs Zanzibar

Rejs Zanzibar i safari w Tanzanii

Już sam rejs po Zanzibarze brzmi wspaniale. A jeżeli do tego dodamy safari w Tanzanii otrzymujemy wyprawę życia. Ten fantastyczny program to nasz najnowszy pomysł na wakacje inne niż zwykle.

Zanzibar rejs połączony z safari w Tanzanii

Zanzibar Rejs

Rejs organizowany jest nowoczesnym katamaranem, sprzedajemy kajuty 2-os, w czasie rejsu 3 posiłki, napoje bezalkoholowe, soki i owoce. Maksymalne obłożenie to 8 osób więc jest to propozycja kameralnego rejsu. Cały czas z grupą jest kapitan i kucharz. Gwarantujemy wspaniałą przygodę i pyszne, naturalne jedzenie. A safari z Tanzanii, w Parku Narodowym Saadani to wisienka na torcie. Nasz autorski program proponujemy wszystkim, to nie jest propozycja dla osób doświadczonych w żeglowaniu.

Więcej o rejsie TUTAJ

Informujemy, że: Administratorem Twoich danych osobowych jest Biuro Podróży Soleno. z siedzibą w Rabce-Zdrój przy ulicy Orkana 31. Będziemy je przetwarzać tylko w celach, na które wyraziłeś zgodę (zaznaczając odpowiedni checkbox), czyli na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Twoje dane osobowe przechowywane będą do momentu odwołania zgody. Pamiętaj, że zawsze możesz odwołać daną nam zgodę - tą samą drogą jaką ją wyraziłeś, jednakże jej odwołanie nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonaliśmy na podstawie tej zgody przed jej cofnięciem. Dodatkowo masz prawo do dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec tego przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych Masz również prawo wniesienia skargi do organu` nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie tych danych może skutkować niemożliwością kontaktu z naszej strony, ponieważ możemy nie wiedzieć kto prosi nas o kontakt.

Informujemy, że Biuro Podróży Soleno Marcin Wujec korzysta z subwencji PFR w ramach Tarczy Finansowej. 

Back To Top