skip to Main Content
Zima 2020/21 już w sprzedaży

Zima 2020/21 już w sprzedaży

Za oknem pada raz deszcz, raz śnieg. Rano drapiesz szybę w samochodzie a słońce zachodzi o 16. Szaro, ponuro. Ale my mamy rozwiązanie tego problemu. Jedziemy tam gdzie cały rok świeci słońce.

Nadchodzący sezon zimowy będzie wyjątkowy. W przypadku wielu osób Covid-19 spowodował korektę planów wakacyjnych. Część turystów zmieniała termin na przyszły rok ale duża część planuje zmianę na okres zimowy. Wszyscy tęsknią za normalnością i za możliwością spędzenia urlopu nad ciepłym morzem w pełnym słońcu.

Urlop zimą

Dlatego wyjazdy w tym sezonie zimowym będą bardzo popularne. Nasze typy to Egipt, Maroko, Tunezja, Emiraty Arabskie, Oman, Cypr, Wyspy Kanaryjskie, Wyspy Zielonego Przylądka a po unormowaniu się sytuacji także Zanzibar, Curacao, Wietnam, Kuba czy Tajlandia.

Absolutnym nr 1 w okresie zimowym jest Egipt. Jest tak ze względu na pewną pogodę i najkorzystniejszy stosunek ceny do wskazań termometr. Do tego bliski lot, mnóstwo atrakcji wartych odwiedzenia, niesamowite rafy koralowe w rejonie Marsa Alam, które zaliczane są do najładniejszych na świecie.

Urlop w okresie zimowym, kiedy w Polsce jest zimno i deszczowo, bardzo ładuje nasze akumulatory. I czy to będzie bliski Egipt czy dalsza Kuba lub Zanzibar, słońce cieszy tak samo.

Wakacje W Omanie
Oman Przewodnik Soleno
Wczasy Na Zanzibarze 1

Lecimy

Większość zimowych kierunków wakacyjnych odbywa się samolotami czarterowymi. A jeżeli czarter to w cenie jest wystarczająca ilość bagażu rejestrowanego, bardzo duże możliwości ewentualnej zmiany rezerwacji – czy to terminu czy nawet uczestników wyjazdu. Czarter to też bezpośredni lot, wyloty są zwykle z Warszawy ale i na lotniskach lokalnych jak Katowice czy Poznań pojawia się coraz więcej dostępnych połączeń. Już teraz z Katowic lata Zanzibar, Emiraty Arabskie czy Oman. Na kierunkach czarterowych zawsze jest też rezydent, jest to bardzo ważna wiadomość ponieważ rezydent opiekuje się turystami a z dala od domu taka opieka jest bardzo potrzebna.

Ale jeżeli zamarzy się Wam jakiś kierunek mniej popularny to mamy w ofercie praktycznie każde miejsce na ziemi. Realizowaliśmy już w latach poprzednich bardzo egzotyczne zamówienia, nic nie jest niemożliwe. Takie specjalne zamówienia składamy na bazie samolotów rejsowych, tu można spełnić nawet wymagania odnośnie konkretnych linii lotniczych. A i wybór hoteli jest po prostu olbrzymi.

Odwiedź z nami egzotyczny kierunek zimą  już dzisiaj!
  Nasze rekomendacje

  Z dalekich kierunków można polecić parę perełek:

  Zanzibar, niebiańskie plaże, niezwykły efekt związany z pływami morskimi, fantastyczne plantacje przypraw, wspaniała kuchnia i mili ludzie
  Kuba, kojarzy się z rumem i cygarami? I słusznie, najlepsze cygara i najlepsze drinki, bo czy ktoś nie zna Cuba Libre czy Daiquiri? Wisienką na torcie są przepiękne plaże, te na Cayo Santa Maria to światowa czołówka
  Oman, idealny kierunek dla leniuszków, którzy zamiast zwiedzania lubią w pełni wykorzystać świadczenia hotelowe, a ich poziom jest naprawdę wysoki

  Tajlandia, tu jest wszystko, piękne plaże i życie nocne, zabawa i wspaniała kuchnia, a może wycieczka na wyspę Jamesa Bonda? Nie ma problemu.
  Wietnam, to tu znajdziecie najlepszy streetfood świata, znacie zatokę Ha Long? Jeżeli nie to polecamy zobaczyć, dopełnieniem udanych wakacji jest stosunek Wietnamczyków do Polaków, polscy inżynierowie mieli olbrzymi wkład w odbudowę kraju po wojnie, budowali wiadukty, mosty i fabryki, Polak tu kojarzy się z wiedzą i mądrością, a to nie jest w świecie powszechne

  Zachęcamy do kontaktu i rezerwowania zimowych wakacji.

  Informujemy, że: Administratorem Twoich danych osobowych jest Biuro Podróży Soleno. z siedzibą w Rabce-Zdrój przy ulicy Orkana 31. Będziemy je przetwarzać tylko w celach, na które wyraziłeś zgodę (zaznaczając odpowiedni checkbox), czyli na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Twoje dane osobowe przechowywane będą do momentu odwołania zgody. Pamiętaj, że zawsze możesz odwołać daną nam zgodę - tą samą drogą jaką ją wyraziłeś, jednakże jej odwołanie nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonaliśmy na podstawie tej zgody przed jej cofnięciem. Dodatkowo masz prawo do dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec tego przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych Masz również prawo wniesienia skargi do organu` nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie tych danych może skutkować niemożliwością kontaktu z naszej strony, ponieważ możemy nie wiedzieć kto prosi nas o kontakt.

  Informujemy, że Biuro Podróży Soleno Marcin Wujec korzysta z subwencji PFR w ramach Tarczy Finansowej. 

  Back To Top