skip to Main Content
DSC00970

Oto my – Soleno Team

21 lat naszych doświadczeń to gwarancja Waszego zadowolenia z wyjazdu.

Kasia i Marcin, to my 21 lat temu założyliśmy swoje biura podróży. Na początku prowadziliśmy osobne firmy aby 12 lat temu połączyć je w jedno, prężne biuro agencyjne. W końcu co dwie głowy to nie jedna. Postanowiliśmy, że Kasia wymyśliła lepszą nazwę i Marcin musiał zmienić nazwę biura z Raba na Soleno. Ale już się z tym pogodziła na szczęście.

Podstawą naszych doświadczeń są dwie rzeczy: osobiste poznawanie kierunków i hoteli, czasami na wyjazdach szkoleniowych a czasami podczas własnych wypraw, drugie źródło doświadczeń to rozmowy z naszymi turystami, których wysyłamy w świat. A że jest ich dużo to i tzw feedback jest spory. Pozwala nam to starannie dopasowywać oferty pod konkretnego turystę.

Bardzo dużo jeździmy do najpopularniejszych na naszym runku krajów – Grecji, Hiszpanii, Włoch, Turcji czy Egiptu.

Ale jeżeli może nas coś wyróżniać to znajomość dalekich kierunków, które sa w ofercie polskich organizatorów. W ciągu ostatnich lat udało nam się poznać Oman, Emiraty Arabskie, Tajlandię, Malezję, Zanzibar, Kubę, Dominikanę, Panamę, Kolumbię, Wenezuelę. Poznaliśmy dokładnie bazę hotelową na tych kierunkach, miejscową kuchnię, wycieczki dostępne na miejscu i co dla wielu jest bardzo ważnye – plaże. Dzięki temu macie pewność, że przekazujemy sprawdzone informacje poparte własnymi doświadczeniami a nie wiedzę z katalogów.

Drugą naszą specjalnością to wyjazdy narciarskie, jesteśmy pasjonatami nart, byliśmy w większości europejskich stacji narciarskich, bardzo dobrze znamy bazę hotelową.

Z bliskich kierunków odzwiedziliśmy: w Grecji – Riwierę Olimpijską, Półwysep Chalkidiki, wyspy – Evię, Rodos, Kos, Kretę, Thasos, Kefalonię, Lefkadę, Itakę, Zakyntos, Korfu. Poza Grecją – Turcję, Egipt, Hiszpanię, Włochy, Chorwację.

Zapraszamy na naszego bloga gdzie opowiadamy o odwiezonych miejscach. Mamy nadziję, że zachęci to Was do kontaktu z nami w sprawie Waszego następnego wymarzonego wyjazdu.

Kasia Ścibich i Marcin Wujec

Kasia

Kasia jest absolwentką AWF i to chyba oczywiste, że zajmuje się sportem. Jej ulubione dyscypliny to squash, pływanie, narty i rower. Kasia na propozycję wyjazdy w jakies miejsce po 3 sekundach odpowiada – ok, ustalone. Podróże ma we krwi a jej mocną stroną jest planowanie wyjazdu. To się bardzo przydaje na każdym wyjeździe.

Podróży to jedyna rzecz, na którą wydajesz pieniądze ale stajesz się bogatszy.

autor nieznany

Soleno Team
Soleno Team
Soleno Team

Marcin

Marcin, w turystyce od 25 lat, na początku pracował w największych polskich biurach podróży ale zawsze celem było swoje biuro agencyjne. Interesuje się sportem – kolarstwo (instruktor Polskiego Związku Kolarstwa), tenisem, narciarstwem i ostatnio SUP – stad up paddling. Deskę SUP zabiera na prawie każdy wyjazd, chętnie zaraża innych tym sportem. W Soleno odpowiedzialny na obsługę aparatu fotograficznego i drona.

Zwiedzaj a nami świat już dzisiaj!
    Soleno Team
    Soleno Team
    Soleno Team
    Back To Top