skip to Main Content
IMG_0446

Lato 2021 już w sprzedaży

Wczesna rezerwacja oferty Lato 2021 to maksymalne upusty cenowe, największy wybór kierunków i hoteli oraz mnóstwo dodatkowych gwarancji dostępnych tylko w ofercie First Minute!

W naszych systemach rezerwacyjnych dostępna jest już oferta First Minute na lato 2021. Jak zawsze w okresie przedsprzedaży możemy zaoferować naszym klientom największe rabaty oraz najbogatszą ofertę hoteli i kierunków. To szczególnie dobry okres na rezerwacje wyjazdów rodzinnych.

Dla rodzin

Okres przedsprzedaży First Minute Lato 2021 to świetny moment na rezerwację oferty rodzinnej. Po pierwsze możemy liczyć na bardzo duże obniżki cen za wypoczynek dzieci. Rabaty sięgają nawet 100% ceny hotelu (wtedy dziecko płaci tylko za przelot).

W pierwszych miesiącach sprzedaży dostępne są duże, rodzinne pokoje, junior suity, suity, pokoje typu connected (dwa pokoje dwuosobowe połączone drzwiami), których praktycznie nie spotkamy w regularnej sprzedaży czy ofertach Last Minute.

Najlepsze rodzinne hotele wyprzedają miejsca w przeciągu pierwszych dwóch miesięcy sprzedaży. Warto pomyśleć o ich rezerwacji z dużym wyprzedzeniem.

Zaplanuj z nami lato 2021
  Wakacje W Grecji W Czasie Covid-19

  Ciekawe kierunki

  Co roku oferta na Lato powiększa się o nowe ciekawe kierunki. Lato 2021 to kierunki europejskie, arabskie, bałkańskie, czy egzotyczne.

  Na dalekie podróże polecamy Malediwy, Curacao, Zanzibar czy Dominikanę.

  Krócej polecimy między innymi do Hiszpanii (od Wysp Kanaryjskich po wybrzeża kontynentalne) Grecji (25 różnych destynacji!) Turcji, Albanii, Chorwacji, Czarnogóry, Bułgarii. Na gości czeka też Sycylia i Sradynia!

  Do tego oferta lotów rejsowych, dzięki którym zapraszamy na takie egzotyczne wyjazdy jak Filipiny, Katar czy Aruba!

  Kiedy załapiesz bakcyla podróżowania, nie ma na to żadnego lekarstwa. Już wiem, że będę szczęśliwie chory do końca życia!

  Michael Palin

  Po COVIDzie?

  Najgorszym co spotkało międzynarodową turystykę w 2020 roku jest pandemia Covid. Zamknięte granice uniemożliwiły nam podróżowanie. Odwołane wyjazdy, przełożone loty. O tym wszystkich chcemy jak najszybciej zapomnieć.

  Dla klientów, którzy zdecydują się przełożyć swoje wyjazdy z 2020 roku na lato 2021 touroperatorzy przygotowali szereg promocji i gwarancji.

  Uproszczone procedury zmian umożliwiają szybką zmianę z lata 2020 na lato 2021. Przy zachowaniu kierunku hotelu w większości przypadków utrzymamy cenę z roku poprzedniego.

  jak zawsze nasi klienci mogą liczyć na nasze doradztwo i fachową pomoc. Jesteśmy z Wami już 21 lat i COVID tego nie zmieni!

  Informujemy, że: Administratorem Twoich danych osobowych jest Biuro Podróży Soleno. z siedzibą w Rabce-Zdrój przy ulicy Orkana 31. Będziemy je przetwarzać tylko w celach, na które wyraziłeś zgodę (zaznaczając odpowiedni checkbox), czyli na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Twoje dane osobowe przechowywane będą do momentu odwołania zgody. Pamiętaj, że zawsze możesz odwołać daną nam zgodę - tą samą drogą jaką ją wyraziłeś, jednakże jej odwołanie nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonaliśmy na podstawie tej zgody przed jej cofnięciem. Dodatkowo masz prawo do dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec tego przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych Masz również prawo wniesienia skargi do organu` nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie tych danych może skutkować niemożliwością kontaktu z naszej strony, ponieważ możemy nie wiedzieć kto prosi nas o kontakt.

  Informujemy, że Biuro Podróży Soleno Marcin Wujec korzysta z subwencji PFR w ramach Tarczy Finansowej. 

  Back To Top