skip to Main Content
Wakacje w Grecji w czasie Covid-19

Grecja wakacje z kodem QR

Wszyscy się dzisiaj zastanawiają czy wakacje samolotem są bezpieczne. Byliśmy i sprawdziliśmy osobiście jak jest naprawdę, czy jest bezpiecznie, czy wczasy w Grecji można spędzić bez martwienia się o zdrowie. Jest bezpiecznie, jest komfortowo, nie ma tłumów, hotele są otwarte, samoloty latają – zapraszamy po wakacje do naszych biur.

Grecja pełna słońca czeka na turystów

Wakacyjny Ekspert w połowie lipca 2020 odwiedził grecką wyspę Rodos, żeby na własne oczy sprawdzić czy bezpiecznie jest podróżować w czasach Covid-19. Sprawdzaliśmy procedury na lotnisku, w samolocie, podczas transferu do hotelu i w samych hotelach. Greckie hotele są w 100% przygotowane na przyjęcie turystów i zapewnienie im bezpiecznego pobytu. Zapraszamy do obejrzenia naszej relacji z pięknego Rodos.

Informujemy, że: Administratorem Twoich danych osobowych jest Biuro Podróży Soleno. z siedzibą w Rabce-Zdrój przy ulicy Orkana 31. Będziemy je przetwarzać tylko w celach, na które wyraziłeś zgodę (zaznaczając odpowiedni checkbox), czyli na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Twoje dane osobowe przechowywane będą do momentu odwołania zgody. Pamiętaj, że zawsze możesz odwołać daną nam zgodę - tą samą drogą jaką ją wyraziłeś, jednakże jej odwołanie nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonaliśmy na podstawie tej zgody przed jej cofnięciem. Dodatkowo masz prawo do dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec tego przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych Masz również prawo wniesienia skargi do organu` nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie tych danych może skutkować niemożliwością kontaktu z naszej strony, ponieważ możemy nie wiedzieć kto prosi nas o kontakt.

Informujemy, że Biuro Podróży Soleno Marcin Wujec korzysta z subwencji PFR w ramach Tarczy Finansowej. 

Back To Top