skip to Main Content
Bon turystyczny 500+ na dziecko, na wakacje w Polsce

Bon turystyczny 500+ na dziecko, na wakacje w Polsce

Bon turystyczny 500+ można wykorzystać na wiele sposobów. Wakacje z dziećmi nad morzem czy w górach? Oczywiście. Weekend w Krakowie? Jak najbardziej. A może wykorzystamy bon na szaleństwa w Energylandii? Sposobów na wykorzystanie bonu jest tak wiele jak wiele jest pomysłów na wakacje.

Komu przysługuje bon turystyczny 500+

Bon turystyczny 500+ przyznawany jest na każde dziecko, na które przysługuje świadczenie wychowawcze czy też świadczenie z programu 500+. Na każde dziecko przysługuje bon o wartości 500 zł. Wyjątkiem są dzieci z orzeczoną niepełnosprawnością, tu bon ma wartość 1000 zł. Program działa od sierpnia 2020 roku a można go wykorzystać do końca marca 2022 roku.

Jak otrzymać bon turystyczny 500+

Bon można uzyskać po zalogowaniu się do Platformy Usług Elektronicznych ZUS. Sam bon to unikalny, 16 cyfrowy numer, który otrzymuje się na podany nr telefonu komórkowego lub na podany adres email.

Jak wykorzystać bon turystyczny 500+

Bon realizuje się w bardzo prosty sposób, podczas rezerwacji oferty krajowej w naszych biurach mogą Państwo zrealizować bon. Pokryje on całość wyjazdu albo jego część w zależności od ceny końcowej,

Na co można wydać bon turystyczny 500+

Bon możemy wykorzystać na świadczenie hotelowe lub na imprezę turystyczną realizowaną na terenie Polski. Można nim zapłacić za hotel, za kemping, za pobyt w gospodarstwie agroturystycznym, Można zapłacić nim też za wycieczkę krajową lub za inne pakiety noclegów połączonych z innymi atrakcjami jak np bilety wstępów.

Bon Turystyczny 500+
Bon Turystyczny 500+
Bon Turystyczny 500+
Bon Turystyczny 500+

Bon turystyczny 500+ Wakacje Rodzinne

Pierwsza myśl jak wykorzystać bon turystyczny 500+ to klasyczne wakacje rodzinne.

Mamy w swojej ofercie ponad 900 obiektów w całej Polsce. Od hoteli, poprzez kameralne pensjonaty aż po apartamenty w najlepszych lokalizacjach.

Wakacje mogą Państwo spędzić nad morzem, w górach czy na Mazurach. Tu spełnimy każde życzenie.

Bon można wykorzystać nie tylko w czasie sezonu gdy ceny są najwyższe. Poza sezonem. gdy ceny spadają nawet o 50% bon może stanowić istotną część zapłaty za pobyt, szczególnie przy 2 czy 3 dzieci.

Na co wykorzystać wakacyjny bon 500+? Na pobyt nad morzem, w górach, w mieście czy na pakiet w Energylandii

W naszej ofercie mamy najbardziej pożądane hotele w Polsce – Aquarius Spa w Kołobrzegu, Grand Hotel Tiffi Iława, Belweder Ustroń, Marine Kołobrzeg, Hilton Świnoujście, Apartament Sun&Snow Grzybowo Kołobrzeg i Świnoujście, Dolina Charlotty Strzelinko, Arka Medical Spa Kołobrzeg, Czarny Potok Krynica Zdrój, Diament Spa Ustroń, Belvedere Zakopane, Medi Spa Biały Kamień Świeradów Zdrój, Nosalowy Dwór Zakopane, Toporów Białka Tatrzańska.

 

Kolonia lub Obóz dla dziecka

Turystyczny Bon 500+ można wykorzystać na opłacenie części kolonii lub obozy dla dziecka. Przeciętny koszt kolonii lub obozu na 10 dni to ok 1500 zł. Turystyczny bon 500+ wystarczy więc na pokrycie ok 30-35% wartości takiego wyjazdu.

Bon Turystyczny 500+
Bon Turystyczny 500+
Bon Turystyczny 500+
Turystyczny Bon 500+

Turystyczny Bon 500+ na pobyty weekendowe - Kraków, Warszawa, Wrocław, Toruń

Mniej oczywistym ale bardzo dobrym pomysłem jest zaplanowanie weekendu w ciekawym miejscu. W każdym polskim większym mieście znajdą się atrakcje, które warto pokazać dzieciom.

Warszawa

Tu możliwości mamy bardzo dużo. Warto zabrać dzieci do Centrum Nauki Kopernik, do Muzeum Powstania Warszawskiego czy na Starówkę.

Wrocław

Zachwyca przede wszystkim wrocławskie ZOO ze wspaniałym afrykanarium. Do tego super zabawa w poszukiwanie krasnali ukrytych w całym mieście, a każdy z nich wiąże się z jakąś osobą czy historią. Super zabawa dla całej rodziny.

Wykorzystaj wakacyjny bon 500+ już dzisiaj , zaplanuj wakacje w Polsce!
  Kraków

  Miasto historia, doskonała baza wypadowa do zwiedzania okolic: Wawel, Podziemia Rynku Głównego, Sukiennice, Kopalnia w Wieliczce, Ojcowski Park Narodowy.

  Toruń

  Słynne Muzeum Piernika czy Dom Legend Toruńskich

  Katowice

  Kopalnia Guido i Sztolnia Luiza, skarby przemysłowe minionej już epoki.

  To oczywiście tylko inspiracje w wybranych miastach.

  A może turystyka rowerowa?

  W Polsce w ostatnim czasie powstało mnóstwo rowerowych inwestycji na poziomie europejskim. Kaszubska Marszruta w powiecie chojnickim – super trasy rowerowe dla całej rodziny. Green Velo czyli najdłuższy szlak rowerowy w Polsce – polecamy okolice Janowa Podlaskiego, Sandomierza czy Białowieży. Velo Małopolska – największy projekt rowerowy w Polsce. Znajdziemy tu odcinek Wiślanej Trasy Rowerowej, można wybrać się np na wycieczkę z Krakowa do Oświęcimia, podobno najpiękniejsza w Polsce trasa wokoło Jeziora Czorsztyńskiego czy Velo Dunajec. Jest w czym wybierać czy w Polsce Północnej czy południowej.

  A może wyjazd narciarski?

  Mamy w Polsce parę miejsc gdzie można spędzić wspaniały urlop na nartach. Szczególnie polecamy takie ośrodki jak: Białka Tatrzańska, Bukowina Tatrzańska, Karpacz, Czarna Góra, Krynica, Szczyrk czy Świeradów Zdrój.

  A może Termy?

  Czasy gdy Polacy jeździli na baseny termalne na Słowację dawno minęły. Mamy już takie ośrodki u siebie i to na poziomie europejskim – Białka Tatrzańska, Bukowina Tatrzańska, Szaflary – tu aż dwa osobne kompleksy, Chochołów koło Zakopanego. Poza leczniczą wodą mamy tu raj dla dzieci, dla maluchów wodne place zabaw, dla starszych zjeżdżalnie wodne. Super relaks i zabawa dla całej rodziny.

  Bon Turystyczny 500+
  Bon Turystyczny 500+
  Bon Turystyczny 500+
  Bon Turystyczny 500+

  Super atrakcyjne pakiety z wakacyjnym bonem 500+

  Energylandia

  Mamy w sprzedaży pakiety do Energylandii. W skład pakietu wchodzi nocleg i bilety wstępu do parku rozrywki. Bon Turystyczny 500+ można wykorzystać przy zakupieniu pakietu, w który wchodzi nocleg na polu namiotowym lub przy parkowaniu kamperem. Możliwy jest także nocleg w domkach Western Camp, Wiosce Indiańskiej – nocleg w namiocie indiańskim, nocleg w specjalnym Wozie Noclegowym jak na dzikim zachodzie.

  W samej Energylandii znajduje się mnóstwo atrakcji: 15 kolejek górskich w tym słynna Zadra i Hyperion. Strefa Water Park z basenami, zjeżdżalniami zarówno tradycyjnymi jak i z 1 lub 2 osobowymi pontonami.

  SUNTAGO

  Już teraz możesz wykorzystać Bon Turystyczny, by korzystać z wodnych atrakcji oferowanych przez Suntago Wodny Świat / Park of Poland. W największym aquqparku w Europie czeka na Was aż 18 basenów, ponad 30 zjeżdżalni, w tym najdłuższa na tym kontynencie 320-metrowa, 12 saun o zróżnicowanej temperaturze i wilgotności powietrza, wodny plac zabaw, a także maszyna Surf-Air, która pozwala na surfowanie!
  Bilety wstępu do Suntago są w cenie pakietu.

   

   

  Energylandia
  Energylandia
  Energylandia
  Energylandia

  Informujemy, że: Administratorem Twoich danych osobowych jest Biuro Podróży Soleno. z siedzibą w Rabce-Zdrój przy ulicy Orkana 31. Będziemy je przetwarzać tylko w celach, na które wyraziłeś zgodę (zaznaczając odpowiedni checkbox), czyli na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Twoje dane osobowe przechowywane będą do momentu odwołania zgody. Pamiętaj, że zawsze możesz odwołać daną nam zgodę - tą samą drogą jaką ją wyraziłeś, jednakże jej odwołanie nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonaliśmy na podstawie tej zgody przed jej cofnięciem. Dodatkowo masz prawo do dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec tego przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych Masz również prawo wniesienia skargi do organu` nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie tych danych może skutkować niemożliwością kontaktu z naszej strony, ponieważ możemy nie wiedzieć kto prosi nas o kontakt.

  Informujemy, że Biuro Podróży Soleno Marcin Wujec korzysta z subwencji PFR w ramach Tarczy Finansowej. 

  Back To Top