skip to Main Content
jerry-zhang-OnXvKZldSJ0-unsplash

Bezpieczny lot w czasie Covid-19

Sytuacja z Covid-19 generuje wiele obaw. Jedną z nich jest obawa o bezpieczeństwo przemieszczania się. Postaramy się przekazać najważniejsze informacje o tym, dlaczego transport lotniczy jest bezpieczny.

Czystość powietrza w samolocie

Pierwszy film opowiada o powietrzu w samolocie. O uzdatnianiu i filtrowaniu powietrza przez system filtrów w celu usunięcia bakterii i wirusów. Powietrze jest cały czas filtrowane a kompletna wymiana powietrza następuje w czasie od 3 do 5 minut. Nie ma innego środka transportu o takim bezpieczeństwie atmosfery w środku.

Procedury na pokładzie samolotu

Drugi film skupia się na bezpieczeństwie i procedurach realizowanych na pokładzie samolotu. Z filmu dowiecie się jak samolot jest przygotowywany do wykonywania lotów, jak przebiega dezynfekcja po każdym locie. Jakie w nowych okolicznościach muszą zachowywać się pasażerowie, żeby lot był dla każdego bezpieczny.

Informujemy, że: Administratorem Twoich danych osobowych jest Biuro Podróży Soleno. z siedzibą w Rabce-Zdrój przy ulicy Orkana 31. Będziemy je przetwarzać tylko w celach, na które wyraziłeś zgodę (zaznaczając odpowiedni checkbox), czyli na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Twoje dane osobowe przechowywane będą do momentu odwołania zgody. Pamiętaj, że zawsze możesz odwołać daną nam zgodę - tą samą drogą jaką ją wyraziłeś, jednakże jej odwołanie nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonaliśmy na podstawie tej zgody przed jej cofnięciem. Dodatkowo masz prawo do dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec tego przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych Masz również prawo wniesienia skargi do organu` nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie tych danych może skutkować niemożliwością kontaktu z naszej strony, ponieważ możemy nie wiedzieć kto prosi nas o kontakt.

Informujemy, że Biuro Podróży Soleno Marcin Wujec korzysta z subwencji PFR w ramach Tarczy Finansowej. 

Back To Top